مشکل از راه دور:
منامروز با استفاده ازVVDI Key Tool PlusیکXhorse Flip Keyبرای فورد فو 20ساختم. من فرستنده را تولید کردم و بدون مشکل آن را برنامه ریزی کردم. با این حال، کنترل از راه دور ناموفق بود. چگونه ریموت را برای این کار برنامه ریزی کنم؟

راه حل:
برنامه از راه دور روی برد.

در اینجا کل روش (همان سیستم فورد فو 20) است:
مرحله 1. در بسته و کمربند ایمنی را ببندید.
مرحله 2. با کلید اصلی احتراق را 4 بار روشن/خاموش کنید و با احتراق خاموش خاتمه دهید.
مرحله 3. یک صدا یا یک LED قرمز رخ می دهد
مرحله 4. دکمه LOCK را روی هر کنترل از راه دور به مدت 2 ثانیه فشار دهید.

نحوه برنامه ریزی فورد فو ریموت با VVDI Key Tool Plus

نکات:
برای برنامه ریزی از راه دور به طور جداگانه، در صورت عدم موفقیت در بازار پس از فروش، کلیدهای OEM را امتحان کنید.
کمربند ایمنی باید روشن و بسته باشد.
اگر 4 چرخه روشن/خاموش احتراق کار نمی کند، همین روش را با 8 چرخه کلید روشن/خاموش امتحان کنید.

صدای کسانی که این کار را انجام داده اند:
بررسی 1
مطمئن هستم. فو کمربند ایمنی روی درهای بسته کلید روشن و خاموش است 4 بار به یک بوق گوش دهید و سپس دکمه کنترل از راه دور را فشار دهید.

نقد 2
بله. من با چند مدل بعدی مانند این مواجه شده ام. برای تمرکز روی
هواپیما. کمربند ایمنی باید بسته باشد.4 بار خاموش تا روشن باشد و به صدا گوش دهید.

دانش ریچارد، تراویس، ریکی، ناتی، بیل، جیمی.

برای فورد AKL با زنگ هشدار و بدون خاموش/روشن، ممکن است به
Xhorse All Key Lost Cable Fordعلاقه مندشوید(Ford Focus 20 در لیست پشتیبانی می شود)

منبع:http://blog.xhorse.co.uk/tips-on-programming-ford-focus-remote-with-vvdi-key-tool-plus/

IProg + نرم افزار V80 رایگان دانلود، نصب و راه اندازی در Win7 / 8 / XP / ویستا

ترین (آلمانی) مشاوره برنامه نویس اصلی خودرو در اروپا

کدام برنامه نویس مسافت پیموده شده برای سرمایه گذاری در طول Covid19؟

بررسی های کلیدی برنامه های Autel MaxiIM IM608 IM508

(رفع شد) VVDI Key Tool Max "با عرض پوزش ، برنامه استثناست و قطع می شود"

Autel MaxiIM IM508 XP400 Pro برای برنامه نویسی کلید AUDI

برنامه نویس کلید XTOOL X100 Pad3 خوب است؟

راه ,خاموش ,روشن ,دهید ,برنامه ,فورد ,راه دور ,از راه ,کمربند ایمنی ,برنامه ریزی ,فورد فو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

shabnamesbaran خدایی هم هست بازی Gaiming استفاده از Smart Sharpen day-news هارمونیکا تمدید مهلت ثبت نام مرزنشینان تا اخر سال 1396 انجام پروژه های برنامه نویسی • دانلود بازی و معرفی بازی های جدید